Atg MaxiDry Zero 56-451 Stok Sor

Atg MaxiDry Zero 56-451 Stok Sor

KOLİ OLARAK SATIŞ YAPILMAKTADIR.

Kdv Dahil Fiyat
0.00 USD
Tek Çekim Fiyatı
0.00 TL
Dünyaca ünlü eta ve replika saat modelleri. Dünyanın önde gelen marka ve model replika saatlerine bu siteden ulaşabilirsiniz. replika saat
Havale ile
0.00 TL
Ürün Seçenekleri
Beden No:

Atg MaxiDry® 56-451

Kaplama Malzemesi Kaplama Şekli Uzunluk Bedenleri Paketleme
Köpük Nitril Tam Kaplı 26 cm 7″ 8″ 9″ 10″ 72 Çift/Koli
CE SERTİFİKA pdf
ÜRÜN TEST VERİLERİ pdf
ÜRÜN GÜVENLİĞİ VE KULLANIMI pdf
ÜRÜN VERİLERİ pdf
YIKAMA TALİMATLARI pdf

ÖZELLİKLER
Kalite, konfor, sıvı geçirmezlik ve -30°C ye kadar soğuk ortamlarda direnç sağlayan THERMtech® teknolojisinin birleştiği MaxiDry Zero yeni nesil soğuk ortam eldiveni.

 • Çok soğuk koşullarda, yağlı, yağlı gıda, ıslak veya kuru uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır.
 • Ultra hafif – endüstride lider süper hafif dikişsiz örülmüş astarla birleştirilmiş sentetik kaplama mükemmel konfor, hassasiyet, uyum ve hüner sunar.
 • Kilit manşet – eldivenin ele tam oturmasını, kaymamasını garantiler: bilek alanındaki özel elastik destek ile sıkı ve güvenli hissettirir “kilit” etkisi sağlar.
 • Sıvı geçirmezlik – LiquiTech® Günümüzdeki birçok çalışma alanı su, yağ ve birçok kimyasal dahil farklı derecede sıvı içerir. LiquiTech® bariyeri sizi korumak için tasarlanmıştır.
  Çeşitli kaplama ağırlıklarına sahip çok ince mikyaslı dikişsiz örgü astarlarına uygulanan hafif, esnek kaplamalar sunarak ATG®’ye özgü sektör lideri kaplama teknolojisiyle nitelenmiştir.
  Kaplama ve dikişsiz örgü teknolojilerin birleşimi, düşük ve yüksek seviyede kimyasal dirençle birlikte sıvı geçirmezlik sağlamak üzere geliştirilebilir
  ve böylece sıvı geçirmez ve kimyasallara dirençli eldivenlerde normalde görülmeyen üstün konfor seviyelerini korur.
 • Soğuk ve sıcak termal izolasyon – ThermTech® sıcağa veya soğuya dirençli termal izolasyon özellikleri sağlayan kaplama ve dikişsiz örgü teknolojilerini birleştirmektedir. ATG® esneklik, hüner, ağırlık ve konforu feda etmeden yüksek termal izolasyon özelliklerine sahip ürünler üretmek üzere ısıya dirençli iplikler ve lifleri harmanlayan son teknoloji kullanan tesislere sahiptir.

KULLANILDIĞI SEKTÖRLER

Soğuk saklama, soğuk gıda, taşımacılık, inşaat, ormancılık, otomotiv, off shore enerji, hava alanı bagaj işleme, nakliye, sevkiyat alma.

KULLANIM ALANLARI
Soğuk ve ıslak koşullarda, soğuk saklama, soğuk gıda, hava-uzay ve savunma, genel inşaat malzemeleri, mühendislik bileşenlerinde genel işleme, inşaat, dayanıklı mallar, endüstriyel elektrikli ekipmanlar, metal üretimi, konut inşaat, küçük aletler ve aksesuarlar.

STANDARTLAR

0 3 2 1

4 2 3 2 CAT II

1 1 1

Gıdaya Uygun

EN 388: 4232 CAT 2
EN 511: 111

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.