Garanti ve İade

www.toptanisgiyim.com dan sipariş verilerek alınmış olan ürünler kullanılmadığı ve orjinal ambalaj, etiket vs. zarar gelmediği takdirde, ücretsiz olarak başka bir numara, renk desen veya tamamen başka bir ürünle değiştirilir.

  Bu işlem için ürün ile birlikte teslim edilen "Değiştirme ve İade Formu" tam olarak okunmalı, eksiksiz doldurulmalı, siparişi veren kullanıcı tarafından imzalanmalı faturası ve ürün ile birlikte Durullar İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresine geri gönderilmelidir.

  Kullanıcıdan, değişim için  gönderilen gönderilerde kargo masrafı kullanıcıya aittir. Değiştirme işlemlerinde kullanıcı ürünü teslim aldıktan sonra 2 (iki) iş günü içerisinde kargoya teslim etmelidir.

 Kargoya teslim sürelerini aşan teslimlerde ürün kabul edilmeyecektir. toptanisgiyim.com tarafından gönderilen tüm ürünler paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolden geçerler.

 Ancak yinede arızalı çıkan bir ürün olursa toptanisgiyim.com bu ürünü ücretsiz değiştirmeyi ve kargo masrafını karşılamayı taahhüt eder.

 Paketi ve ambalajı zarar görmemiş ancak paket içerisinden, arızalı / defolu çıkan ürünler 3 (üç) işgünü içerisinde Durullar İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi‘e iade edilmelidir.

 Bu işlem için ürün ile birlikte teslim edilen "Değiştirme ve İade Formu" tam olarak okunmalı, eksiksiz doldurulmalı, siparişi veren kullanıcı tarafından imzalanmalı ve ürün ve faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

Dikkat: Firma adına yapılan alışverişlerde, "ürün iade ve değişimi" için "ürün iade faturası" gönderilmesi gerekmektedir. Ürün iade faturası olmayan ürünler teslim alınmaz.

Buraya tıklayarak  ürün iade formunu indirip info@toptanisgiyim.com adresine mail atabilirsiniz.