Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası

ÖN BİLGİLER:

Firma:                Durullar İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi       
Firma Adresi:  Özgürlük Mah.Adnan Kahveci Cad.No: 82 / A  Z1 Çayırova / KOCAELİ
Telefon:             0262 743 23 83  (pbx)  
Web Adresi:     www.toptanisgiyim.com
E-mail Adresi: info@toptanisgiyim.com

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME BİLGİLERİ:  
Ödeme şekli olarak sadece kredi kartı veya havale/eft kabul edilmektedir. Kapıdan ödeme veya diğer ödeme şekilleri kabul edilmemektedir.

YÜKÜMLÜLÜKLERİN GEÇERLİLİK SÜRESİ:
Satıcının fiyat dahil tüm vaatleri ön bilgilerin verildiği ve mesafeli satış sözleşmesi yapıldığı anda geçerlidir. Sonrasında değişebilir.

TESLİMAT:
 Satışa sunulan ürünler Türkiye sınırları dahilinde ulaştırılmaktadır.
 Ödeme onayı alınan siparişler stoklarda mevcut ise en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 Ürün bulunamaması, tedarik problemleri gibi sebeplerle kargoya teslimat yapılmazsa müşteri sistemde kayıtlı olan e-posta adresi ya da telefonu ile bilgilendirilir.
 Siparişler Sürat Kargo aracılığı ile müşterilere yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak teslimat gerçekleştirilecektir.

CAYMA HAKKI / İADE PROSEDÜRÜ:
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya, www.toptanisgiyim.com adresindeki iade formu doldurulmak suretiyle e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürün ambalajının bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması (orijinalliği ve tekrar satılabilirliği hiçbir şekilde bozulmamış olması, iç ve dış etiketlerinin sökülmemiş olması) şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının ürün ile birlikte iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. İadeler Sürat Kargo ile gerçekleştirilecektir.

 

 

 

 

İADELER SÜRAT KARGO İLE AŞAĞIDAKİ ADRESE GÖNDERİLMEKTEDİR
 

Durullar İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 

Özürlük Mah.Adnan Kahveci Cad.No: 82 / A Z1 Çayırova / KOCAELİ
İade tutarları sipariş esnasında kullanılan ödeme metodu ile geri ödenir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlere ilişkin iade tutarları alıcının kredi kartı hesabına yapılır. Kredi kartına yapılacak olan iade ödemelerinde ilgili banka kuralları saklıdır. Havale/EFT ile yapılan alışverişlere ilişkin iade tutarları ilgili hesaba havale/EFT ile ödenir.Üründen kaynaklı hatalar olması durumunda ürün incelemelerinin laboratuarlarımızda yapılması gereken hallerde alıcının beklemesi gereken inceleme süresi alıcıya bildirilecektir.

ŞİKAYET ve TALEPLER


Talep ve şikayetleriniz aşağıdaki iletişim adresine yapılacaktır.

Firma:                 Durullar İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  
Firma Adresi:   Özürlük Mah.Adnan Kahveci Cad.No: 82 / A Z1 Çayırova / KOCAELİ
Telefon:              0262 743 23 83  (pbx)
Web Adresi:      www.toptanisgiyim.com
E-mail Adresi:  info@toptanisgiyim.com